Reklama
 
Blog | Jana Slaninová

Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta (8)

Že je něco divně, to jsem si uvědomila až ve chvíli, kdy se mi za očima setmělo i přesto, že bylo ráno. 

.

Tma mně zachumlala zřejmě až po uši, protože jsem jenom vzdáleně slyšela nějaký slabý hlásky, který se děsně dohadovaly a taky jsem cejtila, jak se nějakým záhadným způsobem přemisťuju. Handrkování bylo tak vzdálený a tma tak pěkně teplá a měkká.

Taky jsem nevěděla vůbec, jak je možný, že jsem v nejděsnějším průse průšvihu svého života a přesto to najednou není děsivý, ale vzdálený. Skoro jsem si přála, aby to tak už zůstalo. Ale znáte to. Když si něco přejete, tak všichni Bohové slzí smíchy, protože vidí tak trochu dál, než jenom za nejbližší roh, kam normální smrtelník nevidí ani za zlatý prase.

Něco mě houpalo, něco lehce houkalo a vzdáleně jsem slyšela nějaký hlasy, ale byly tak moc daleko, že jsem v tý tmě a polotichu měla dojem, že už se mi nemůže nic stát. Ale to jsem se šeredně spletla. 

Naráz jsem se vrátila do drsný reality,  ale věci nějak nebyly tak moc děsný, jak se zdálo před zachumláním do tmy. Nade mnou se kejval nějakej chlápek. Asi saniťák, nebo v tom lepším případě doktor. Mladej. Celkem pěknej. V ruce jsem cejtila něco chladnýho, co mi rukou putovalo do žíly a já se začala třást zimou.

Na sedadle, na který jsem z polohy v leže viděla, seděla Gábi. Zamotaná do jedný mojí pletený deky. Na klíně moji kabelku a vyděšený oči, rty pevně stisknutý. Muselo to bolet s prokousnutým spodním rtem. Klepala se a plakala. Snažila jsem se na ni usmát, ale nezvládla jsem nic víc, než jenom na ni mrknout. I když i to spíš vypadalo, jako kdybych zavřela oči.

Už mně nic nezachumlávalo a já zřetelně slyšela, jak se mi do uší zakousla siréna, která zněla skutečně dost strašně. Možná ještě strašněji, než když jsem měla svůj první fakt hlasitej orgáč. Netušila jsem, kde jsem co posr podělala tentokrát, ale nebylo mi zrovna dost dobře na to, abych s tím něco udělala.

Tak jsem se nechala vézt tam, kam obvykle jezděj sanitky. Do nejbližší nemocnice. Když mě jako nějakou chcíplotinu vyndavali ven, viděla jsem, jak ze sedadle spolujezdce vyplul Motejl bledej jako smrtka. Najednou kromě toho mladýho pohlednýho chlápka ze sanity tu byl ještě jeden lapiduch a taky Gábi a Iggy. 

Oba dva vyděšený. Tiskli se k sobě a mačkali si navzájem ruce. Snažili se na mě dělat povzbudivý grimasy, ale to mě tak vynervovalo, že jsem se snažila něco říct, ale nemohla jsem ani hnout hubou.

Pak už mě vezli chodbama, kolem pobíhali lidi v bílejch pláštích a já nechápala ten frmol, kterej skončil až na sále, před kterým jsem matně zahlídla nápis Gynekologie?! Co to?! K obličeji se mi přiblížila ruka s nějakou děsnou plastovou věcí! Zachvátila mě panika a já chtěla ječet, ale to už jsem zase upadla do tmy a tepla. “A kur…”

Dál jsem nedomyslela.

Když jsem se probudila, bylo všechno jako v mlze. V krku mě bolelo, jako kdybych na zápase Sparty a Slávie řvala přes celej kotel, tělo jsem měla těžký a ještě ke všemu se mi motala hlava a chtělo se mi zvracet. U pusy mi přistála divná plastová nádoba ve tvaru ledviny a sestra, která mi přidržovala hlavu i nádobu vypadala jako anděl.

Chtěla jsem se zeptat, do jakýho průse průšvihu jsem se dostala tentokrát, ale nevyšel ze mně ani hlásek a já byla moc vděčná za toho anděla v modrobílým sesterským mundůru pod špičatým čepcem. Voněla desinfekcí a její doteky byly měkký a laskavý. 

Zase jsem se propadla do nikam, ale tentokrát tam nebyla tma, ani ticho. Viděla jsem jak Gábi a Motejl souloží na mým gauči v mým bejváku a užívají si to spolu! Řvala jsem na ně, aby toho nechali, protože jsem tam taky, ale jako kdybych tam vůbec nebyla!

Laskali se navzájem. Gábininý žhavý rty nebyly vůbec rozkousaný jako v sanitě a velice měkce objaly Iggyho péro, který se tyčilo kupředu tak, jako by mělo prošpikovat Gábi celou hlavu skrz. Úplně mně to rozrajcovalo.

Chtěla jsem se přidat, ale tělo mně vůbec neposlouchalo, jenom mě omejvaly vlny vzrušení. Viděla jsem Iggyho, jak se votočil na 69 a začal Gábi lízat a prstit. 

Chtěla jsem tam bejt místo něj chtěla jsem si užívat Gábininu mokrou mušelínu a cejtit její vůni a vlhkost na svým zvrhlým jazyku. Ale taky mě dráždilo Motejlovo vzrušení, protože už jsem jeho ptáka v sobě měla a věděla, jak mě snadno dotáhnul k orgastickýmu řvaní.

Bylo ze mě želé. Rosol. Protože jsem se udělala přesně ve chvíli, kdy z Gábininý nádherný frndy tekla šťávička a…

Probuzení po takovým šťavnatým snu drhlo. Tělo mě tížilo a bolelo, hlava mi třeštila a já byla úplně rozhozená z toho snovýho sexování, že jsem málem nechtě začala cumlat zdravotnímu sesterskýmu andělovi ukazovák, když mi přiložila ruku na tvář, aby se ujistila, že ji vnímám. 

Vnímala jsem ji. Chtěla jsem jí to říct, ale jenom ze mě vyšlo divný zasípání a já kurevsky zpanikařila! Držela jsem ji za tu ruku, na který jsem před chvílí chtěla sát ukazováček. Málem jsem cejtila, jak jí pod mým stiskem praskají kosti, ale vytrhla se mi, přiběhl někdo s injekční stříkačkou a já byla najednou totál vypnutá.

Pak jsem se probrala, když mě držel za ruku ten týpek, kterej mi v sanitě dával kapačku. Myslela jsem si, že má o mně nějakej druh zájmu, kterýmu nehovím, ale vyklubalo se z toho, že mi měří tep a jinej (novej) anděl v sesterským vohozu to zapisoval do karty, která visela na nějakým rámečku v nohách mý přidělený bílý postele.

“Tak tady máme slečnu Valerii Lískovou. Přivezena byla po krátkém bezvědomí s krvácením, které způsobilo mimoděložní těhotenství. V tuto chvíli je po operaci a odstranění levého vejcovodu stabilizovaná, lehké pooperační komplikace způsobené mírnou alergickou reakcí na anestezii.” 

Panáček ze sanity (asi fakt doktor) to lékařský skvadře odrecitoval jako básničku! Já a kurva těhotná?! A ještě tak blbě, že jsem mohla chcípnout? Kurva, kurva, kurva! To už jsem věděla na základce, že když se těhotenství chytne takhle blbě, ženská skoro většinou umře.

Kdybych neztratila hlas, asi bych teď kvílela jako siréna na sanitě ale hlasivky odmítly spolupracovat. Teď už jsem vnímala i to, že na pokoji je se mnou dalších pět ženskejch, který z toho recitování o mým zdraví byly celý hin slyšet, jak k tomu přijdou, že černá holka na jejich cimře je fakt tak divná.

Zavřela jsem oči a snažila se soustředit na to, abych se z tý noční můry probudila. To se přece neděje! Né mně, která teď mám vydržet příval výčitek od Iggyho a především od Gábi. A co teď? Ve špitále, po operaci. Jak asi budu moct kurva čelit tomu, čemu jsem nedokázala stát tváří v ksicht ani zdravá?!

Ne, neděje se to, neděje se to, ne… “Valerie, máte návštěvu. Kolega z práce a vaše sestřenice.” Vyvalila jsem oči a viděla bledýho Motejla a ještě bledší Gábi, jak stojí u dveří. Gábi žmoulala v ruce kapesník a kousala do svýho už tak rozkousanýho spodního rtu. Motejl byl bledej taky, ale držel Gábině ruku kolem ramen?! No to mně poser!

Čekalo mě asi hodně vysvětlování ale jak kurva vysvětlím nevysvětlitelný, když mi zatím (snad!) nejde vymámit z krku víc, než blbý sípání?! Kdybych byla věřící, asi už bych v duchu klečela na kolenou a prosila o odpuštění, ale takhle?

Hlavou se mi prohnalo tornádo, srdcem splašený stádo nespoutanejch kobyl a najednou mě něco osvítilo! Psát jsem nezapomněla. Ukázala jsem posuňky, že potřebuju papír a tužku.

Když nemůžu mluvit, napíšu jim to! Všechno.

.  


Možná jste už četli:

1) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta 1)

2) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta 2)

3) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta 3)

4) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta 4)

5) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta (5)

6) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta (6)

7) Sex, prachy a potíže aneb Zápisky frustráta (7)

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama