Reklama
 
Blog | Jana Slaninová

Pravá kamarádka vás neudá, když zabijete manžela. Půjde ho s vámi zahrabat

Tři vraždy stačí...

Taková ta opravdově pevná a dlouhodobá přátelství, jsou vzácná. Odjakmrtva jsem divná a k přátelení se nepřispělo ani neustálé stěhování z místa na místo. Skoro jako profivlaštovka. Akurát jsem nestřídala jen dvě stálé destinace.

*

Těch pravých pár kamarádek, které by se mnou šly někoho zahrabat, spočítám lehce na prstech jedné ruky. Ne že by ta ostatní přátelství byla špatná. To ne. Jen nejsou tak pevná a tak trvanlivá.

Kamarádka číslo jedna – Arwen

Holka, se kterou nás vlastně seznámil její i můj přítel. Ano, obě jsme tehdá měly parohy. Když jsme zjistily, jaké že to jsme vlastně laně (nechci používat hovězí výraz), slovo dalo slovo a my dvě se domluvily. Ona si ho nechala, já ho poslala šúsem do průdelky na fialky. Dnes ani ona s ním není, neb se ten tvor pohlaví mužského, vybarvil. Úplně.

Šla bych ho s ní zakopat, kdyby ho bývala zabila. Ona by šla zakopat mého bývalého muže, kdybych ho dřív neudala. Ne policajtům. Ale jedné své kamarádce, které se líbil a ona jemu.

Kamarádka číslo dvě – Maceška

Maceška je holka hubatá a od rány. Sama vychovávala dvě dcery a v mezičase se stala mámou i tátou v jednom. Má velitelské sklony, protože velet musela celý život. Jednak ve své rodině makala za dva (i za chlapa, kterého vedle sebe neměla) a za druhé učí tělák a češtinu na SOU, kde jsou samí kluci. Oni jí milujou i hubatou a já ji mám takovou taky ráda. Seznámila nás stejná věc – obě jsme dělaly rekvalifikační kurz masérský. Obě při práci. A tu ostudu, kterou jsme spolu dokázaly ztropit… až se všichni kolem řehnili.

Šla bych s ní zakopat jejího bývalého přítele a ona by ani nehnula brvou při zakopávání mého bývalého (již udaného) manžela.

Kamarádka číslo tři – Ladi

Seznámily jsme se na vandru, kde jsme se k nelibosti osoby, která se kdysi nazývala mou nejlepší kamarádkou (nevím, kde k tomu statusu přišla), zkrátka „sčuchly“. Ona měla prachpodivné bolavé období. Slovo dalo slovo a jela se mnou na lodi vodu. Takový živý tranzistorák. Ona mi povídala a já jsem se mohla v klidu kochat řekou a včas se jako zadák vyhýbat kamenům. Zamilovala se do mého „nebožtíka“, když mi pomáhala se od něj odstěhovat.

Šla bych s ní zakopat mého bývalého manžela, kdyby ho náhodou zabila. Ale ona ho miluje, takže zatím zakopávání odloženo. Ona by se mnou šla klidně zakopat kohokoli a ještě by mu zasázela nad hlavu kytky, protože je estét.

*

P.S.: svého současného muže nehodlám ani vraždit ani likvidovat, ale jsem sakra ráda, že ty holky můžu znát!

*

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama