Reklama
 
Blog | Jana Slaninová

Nelze prezidentu Zemanovi upřít jednu věc, ve které dosáhl dokonalosti

Politika je hra na život, jaký by mohl být, kdyby ty sliby nebyly jen chyby...

A že to opravdu umí, o tom svědčí časté bouře na sociálních sítích a v médiích. Nemáme doma TV, ale stačí pouhý výběr z elektronických „kronik“ naší doby a jsou ty lidské (emocemi nemocné) bouře znát.

*

Je buřt, zda jsou emoční výkyvy v jeho prospěch či neprospěch. Vlažný až lhostejný k němu snad může být jen někdo stejně švihnutý jako já, kdo vnímá, že veškerá politika je jen hra a fraška, u které se velcí kluci a velké holky tváří děsně důležitě – hlavně aby jim někdo naslouchal a podporoval je. Bo především jde o ty prebendy z toho. Jedno zda se jedná o materiální či naturální požitky.

Jeho příznivci se do krve handrkují s jeho odpůrci a na obou stranách je to přetahovaná bez provazu a smyslu pro fair play. Snaha co nejvíc zatnout do emočního těla toho druhého. Jo, to se to pak musí pán z Hradu a Lán bavit a mnout si suché tlapky. K tomu mohu dodat jen to, že mu to sakra vychází. Aby k němu nebyli lhostejní. Aby je zajímal ať už z jakýchkoli pohnutek.

Napadá mě, co by se stalo, kdyby nikoho nezajímal. Kdyby byl Sobotkovsky nemastný-neslaný a mouchy snězte si mě. Byl by v naší kotlince klid? Těžko. Lidi zkrátka potřebují svá nemocná ega živit, protože nemají dost vyživené duše. Takže by si zase našli novou potravu. Někoho výrazného, kdo vzbudí  jakoukoli silnější emoci.

Emoce jsou droga

Čím víc si jich člověk cucne, tím silnější dávku bude příště potřebovat.

Takže pane prezidente, já Vám to pošťuchování nežeru, tudíž Vás nebudu ani hájit ani hanit.

P.S.: „Proč musí mít prezident hradní stráž? Protože se bojí, že by nám mohl bejt ukradenej.“

*

 

Reklama

Vyhledávání

Tip: Vyhledávejte dle autora pomocí autor: autor:”Erik Tabery” další tip

Výsledky vyhledávání

Hledám o sto šest
Vyskytla se chyba, zkuste to znovu.
Reklama